Online Tahsilat

Kredi Kartı ile Tahsilatın Keyfini Yaşayın 

Saha satış ekipleriniz, manim mobil uygulaması üzerinden ERP ve muhasebe entegrasyonları ile kendi sorumlu oldukları müşterilerine ait  bakiye, cari hesap hareketlerini, vade bilgileri, kontrol edebilir fatura bazlı ve/veya bağlantısız kredi kartı ile tahsilat yapabilirler.

                          

Manim online tahsilat sistemi Paratika ve IPara sistemi ile tam entegre olarak çalışmaktadır.  Kullanıcılar  manim mobil uygulaması üzerinden  NFC ile  anlık tahsilat , kredi kartı ile tahsilat ve link ile ödeme işlemlerini yapabilmektedir.

Bulunduğunuz yerde bir bilgisayar olması veya yanınızda akıllı bir telefon olması yeterli POS makinesi taşımanıza gerek kalmadan tahsilatınızı her yerden manim  mobil uygulaması ile yapabilirsiniz.

Mobil Tek Tık ile
Tahsil Et !

Online satışa yönelik tüm ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını tek bir platform üzerinden kolayca yönetmenizi sağlayan ödeme platformlarını manim finans çözümü üzerinden kullanarak satış çeşit ve verimliliğinizi arttırın.

Tek Tık İle Ödeme Al

Kart bilgisi girmenin zor olduğu mobil ve mobil site platformaları için kullanıcılarınıza kart saklama / kart kaydetme ve kayıtlı karttan tek tıkla ödeme imkanı sunarak, mobil trafiğinizin satışa dönüşünü en üst düzeye taşıyın.

Personelleriniz sorumluluk alanındaki cari alacak, risk ve açık hesaplarını ERP/Ticari sistem ile tam entegre anlık kontrol etsin, fatura ilişkili / fatura ilişkisiz tahsilat yapın.

E-Mail ile Tahsil Et

Müşteri, bayi ve alt bayilerinize E-Mail ile ödeme linki üzerinden kredi kartı tahsilatı imkanı sağlayın.

SMS ile Tahsil Et

Müşteri, bayi ve alt bayilerinize SMS/E-Mail ile ödeme linki üzerinden kredi kartı tahsilatı imkanı sağlayın.

Abonelik ve Kiralama Ödemeleri

Müşterilerinize banka kartı ve kredi kartıyla ödeme imkanını, taksit, 3D secure, puan kullanım gibi tüm özellikleri mobil uyumlu arayüzlerle tüm kanallarda sunabilir.  Güvenli kart saklama ve Tek Tıkla Ödeme imkanı ile müşterilerinize bu kanallarda, her ödemede tekrar kart bilgisi girmeden kolayca ödeme yapma imkanı da sağlayabilirsiniz.