Hakkımızda

MANIM Finans Teknolojileri A.Ş.

Manim Finans Teknolojiler A.Ş., ERP ve Bankacılık sektörlerinde elde ettiği tecrübeyi birleştirerek hayatı kolaylaştıran yazılım çözümleri geliştirmek amacıyla 2014 yılında kurulmuştur.
Manim 2015 yılında Tübitak Martek Kuluçka Merkezi’ne kabul edilmiştir.

Manim işletmelerin banka hesaplarını ve işlemlerini çevrimiçi olarak izlemelerine, muhasebe ve ERP sistemlerine hızlı ve kolay işlem aktarımı gerçekleştirmelerine olanak sağlayan güvenli çok bankalı platformdur.

Şu anda 7 farklı ERP sistemine entegre edilmiş olan, Türkiye’den 21 banka ve küresel bankacılık faaliyeti yürüten Citibank ile online (gerçek zamanlı) haberleşme imkânı sağlayan Manim’i halen 150’den fazla işletme aktif olarak kullanmakta.

Büyük, orta ve küçük boy işletmelerin yöneticileri ve muhasebecilerinden, CEO’ları ve CFO’larına kadar tüm finansal çalışanlarına güvenilir bir ortak olma hedefindeyiz.

Müşterilerimize başından sonuna kadar rehberlik ederek büyüklüklerine bakmadan tüm işletmelerin finansal kaynaklarını organize bir şekilde yönetmesini önemsiyoruz.

Manim’i daha büyük, daha iyi ve daha verimli hale getimenin yollarını arayan tutkulu ve profesyonel bir ekiple finans teknolojisi alanında öncü bir şirketiz.

Müşterilerimize dikkatle kulak vererek neye ihtiyaçları olduğunu öğrendik ve şimdi kapsamlı bir çözümle sahne alıyoruz!

 
 
 

FAYDALI

 

 

Manim faydalı yazılım geliştirmeyi ana prensip olarak belirler. Müşterilerine, çözüm ortaklarına ve çalışanlarına faydayı bir bütün olarak ele alır.

KALİTELİ

 

 

Manim kaliteli yazılım geliştirmeyi daima ön planda tutar. Gerekiyorsa sıfırdan başlamaktan çekinmez. Doğruyu önemser.

ÇÖZÜM ODAKLI

 

Manim çözüm üretmeyi sever. Çözüm üreterek varlığını sürdürebileceğini bilir. Çözümden ve müşteriden kaçmaz.