Veri Aktarım Servisi

Bırakın Verilerinizi manim API’leştirsin ve Entegrasyon İmkanı Sağlasın

manim, data transfer sistemi aracılığı ile farklı bir çok metod ve dosya tiplerini kullanarak veri konsolidasyon imkanı ve standart dışı verilerin manim sistemi üzerinden kullanımını ve  entegrasyon imkanı sağlamaktadır. 

                        

manim her şeyi her yere bağlamanıza izin veren hafif bir entegrasyon platformudur. Harici API’lerin ve dahili uygulamaların uçtan uca entegrasyonu için gerekli tüm bileşenleri içerir.

Finans İş Akışlarınızı  İş Ortağı API’leri ve Dahili Uygulamalarla Otomatikleştirin
Daha Düşük Uygulama Maliyetleri

manim sistemini bulutta veya şirket içinde kullanarak entegrasyon ve sunucu maliyetlerinizi azaltın.

Ölçeklenebilir Entegrasyon İmkanı

Basit düşük maliyetli  alt yapısı ile kurumsal iş yüklerini desteklemek için tamamen ölçeklenebilir ve genişletilebilir bir entegrasyon imkanı sağlamaktadır .

Formatlar Arasında Dönüşüm

SWIFT MT940, TXT,XLS,XML ve CSV, JSON gibi yaygın dosya biçimleri arasında dosyaları kolayca eşleyin, çevirin ve kopyalayın.

Kullanılan Aktarım Protokolleri

FTP, SFTP, HTTP ve SMTP gibi popüler protokoller üzerinden dosya gönderip alın.

Uygulama ve Veri Bağlantısı

manim’in yerleşik konektörleri ile kutudan çıktığı haliyle denenmiş  uygulama ve veri kaynaklarıyla entegre edin.

Her çeşit verinizi verin biz API'leştirelim

Finansal kararlarınızı alırken işinize konsantre olun, manim veri dönüştürme servisleri, verinin kalitesini iyileştirme, veriyi diğer sistemlerle entegre etme, verinin erişilebilirliğini artırma, veri yönetimini basitleştirme ve veri analizini geliştirme gibi birçok avantaj sunar.

Tek bir sistem ile sahadan tüm finans bilgilerinize ulaşın

Saha personelleriniz sorumluluk alanındaki cari alacak, risk ve açık hesaplarını ERP/Ticari sistem ile tam entegre anlık kontrol etsin.

Bankadan yapılan Havele/EFT tahsilatlarınızı, cari hesap bakiyelerini ve hareketlerini bölge bazında takip etsin. 

 Dekontlarını mobilden izlesin ve paylaşsın. Siz tahsilat planı ve gerçekleşme performansınızı keyifle yönetin.

Ödeme / Tahsilat'larınızı Planlı ve Kontrollü Yapın , Gerçekleşmeleri Anlık Takip Edin

ERP/Ticari sistemizdeki verilere entegre tek tuşla ödeme planlarınızı oluşturun , mevcut plan üzerinden kopyalayarak ya da Excel üzerinden tüm planlarınızı kolaylıkla yükleyin . 

Ödeme / Tahsilat planlarınız banka hareketleriniz ile otomatik eşleşsin ve ERP/Ticari sisteminize aktarılsın .

Hangi bankada ne kadar paranız olduğunu tek tuşla görün, tahsilat ve ödeme talimatlarınızı planlarınız üzerinde istediğiniz bankaya hızlıca aktarın.

İşlem gerçekleştiğinde haberdar olun ve takip eden faaliyetlerinize yön verin. Kontrolü elden bırakmayın.

Küçük ya da Büyük, Tüm Şirketlerinizi Tek Platformda Merkezi Yönetin

İster şahıs firması, isterse bayii ya da şubeleri olan bir şirket, ister holding yapısında çoklu firma, isterse uluslararası bir kurum, organizasyonunuzu tanımlayın, esnek ve güvenli finansal nakit yönetiminin keyfini ve rahatlığını yaşayın.

Birden fazla şirket finans yönetiminden sorumlu iseniz  tüm grup  nakit durumlarınızı tek tıkla mobil , masaüstü (desktop) ve web uygulamalarından takip edin.

Nakit verilerinizi ERP sisteminizde mevcut olan Kasa , Çek ve diğer veriler ile zenginleştirerek  finansal kararlarınızı arttırın. 

GÜÇLÜ FİNANSAL HAFIZA

Iş ilişkisi içinde olduğunuz kişi ya da kurumları bir kere tanımlayın manim sizi tanısın. İşlem yaptıkça finansal davranışlarınızı ve işlem karakteristiğinizi öğrenerek işlemlerinizi otomatize etsin, size kontrol  ve denetletmek kalsın.