QR Tahsilat

QR Tahsilat ile Anında Tahsilat  ve Risksiz Yaşam

Manim  ile kolayca QR kod oluşturabilir ve bu kod üzerinden müşterinizden ödeme alabilirsiniz.

Tahsilatılarınız anlık olarak ERP/muhasebe sistemine kaydederek etkin bir müşteri risk takibi yapabilirsiniz.

Müşterinize ait fatura bilgilerini  ERP sistemine entegre size özel işlem bazlı QR kodlar oluşturabilir ve/veya fatura ilişkisiz olarak  QR Tahsilatı yapabilirsiniz .

Müşteriler akıllı telefonlarında yer alan kamera veya QR kod tarayıcı ile ilgili banka üzerinden güvenli olarak kolayca işlemlerini tamamlayabilir.

QR Tahsilat aracılığı ile size özel QR kod üreterek güvenle, temassız ödeme alabileceğiniz gibi müşterilerinize online olarak QR kodu gönderebilir, temassız ödeme limitine takılmadan kurallar dahilinde kolaylıkla ödeme alabilirsiniz.

Qr Ödeme

Her noktada tahsilat yapmaya başlayın

Tahsilat sorunu yaşamadan en kısa sürede nakit tahsilatlarınızı arttırın. Fiziksel pos, sanalpos ve diğer tahsilat araçlarından kurtulun. Tüm ortamlardaki tahsilatlarınız QR  kullanının.

Tek Sistem ile Sahada Hızlı Kolay Ödeme Alın

İster online ister yüz yüze, QR kod, ödemeleri hızlandırmanıza ve hizmet verebileceğiniz müşteri sayısını artırmanıza yardımcı olur. 

 manim mobil uygulaması ile herhangi bir kart, nakit veya ödeme terminaline ihtiyaç olmadan kolay bir ödeme deneyimini yaşayın. Akıllı telefon veya tablet kullanarak müşteri deneyiminizi iyileştirin.  

Müşterileriniz  yalnızca kodu tarayarak gönül rahatlığı ile ödeme yapsın.

Esnek ve Entegre Çalışın

QR tahsilat,  mobil cihazlar aracılığıyla her yerde tahsilat yapın.

 ERP/Ticari sistemizdeki müşteri verilerinizi kullanarak tek tuşla ödeme alın , tahsilat kaydını anlık atın ve etkin müşteri riskleriniz anlık çözün .

Güvenli Ödeme

 

QR Tahsilat aracılığıyla güvenle ödemelerinizi alın

Hassas ödeme bilgilerini depolamadan müşterinizin kontrolünde, manim QR uygulamasını işletmenizin hesabına bağlı olarak anlık tahsilat yapın. 

Ödeme verileri, şifre ve hesap numaraları gibi kişisel bilgiler paylaşılmadan, kredi veya banka kartı gibi kodu kaybetme veya  bilgilerin çalınma riski duymadan güvenle  tahsilat süreçlerinizi yönetin. 

 

Verimli Çalışın

manim QR tahsilat sistemi ile ödeme işlemlerinizi hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirilebilir. Tahsilat işlemlerinizi, paraya dokumadan, kasa gişesi ya da ödeme makinesi olmadan doğrudan müşterinizden tarafından yapın.