Geleceğin Ticari Bankacılığına Entegre Olun

  1.  
    manim, ticari işletmelerin birden çok banka ve  platform kullanımının yarattığı finans yönetimi zorluklarını ortadan kaldırıyor. Bankacılık ve finans hizmetlerini, işletmelerin kulladıkları ERP ve/veya muhasebe yazılımına gömülü yeni nesil açık bankacılık deneyimlerine dönüştürüyor.
     
Manim Pro

Müşteri

Bankalar

Sunucu

Entegre Sistem

Kullanıcı

Finans ve Nakit Yönetimini Konsolide ve Anlık  Yapın.

Firma veya firmalarınızın  tüm bankalardaki hesap bakiyelerini tek platformdan takip edin, finansal kararlarınıza daha doğru yön verin.
 
Bankalarda gerçekleşen tüm işlemlerden anlık bildirimlerle haberdar olun, iş akışlarınıza uygun şekilde, hızlı ve kolayca, ERP/muhasebe uygulamanıza otomatize edin.
 
İster bulut teknolojisi ister kendi sunucunuzu kullanarak;  manim platformunu ERP/muhasebe yazılımınız ile entegre ve güvenli şekilde kullanın .
 
Raporlamalarınızı, güncel bilgilerle takip edin, tahsilatlarınıza, ödemelerinize, kasa  ve banka bakiyelerinize anlık olarak ulaşın.

                   

Saha satış ekipleriniz, mobil cihaz üzerinden ERP ve muhasebe entegrasyonları ile kendi sorumlu oldukları müşterilerine ait  bakiye, cari hesap hareketlerini, vade bilgileri, banka tahsilatlarını kontrol edebilir ve ürün teslimatlarını yapabilirler. Daha Fazlası 

20 Yıllık ERP Deneyimini Kullanın

Bizi finans teknolojisi konusundaki tek tedarikçiniz olarak görün, 20 yıllık ERP/muhasebe uzmanlığımızdan faydalanın ve tüm ihtiyacınızı tek elden çözün.

21 adet ERP/ ticari sisteme tam entegre çalışan 8 yıllık finans sektörü tecrübesine sahip deneyimlenmiş  manim alt yapsını kullanın .

manim kullanarak, ERP sisteminde ek kullanıcı lisansı ihtiyacını ortadan kaldırın.

                       

Entegre olduğumuz ve teknoloji tedarikçisi olarak çalıştığımız sistemler;  SAP , SAP B-one, Microsoft Dynamics Axapta , Microsoft Dynamics Navision , Logo Go 3,  Logo Tiger 3, Logo Tiger Enterprise 3, Netsis Entegre 3, Netsis Enterprise 3, Mikro, Orka ,  Minerva , IAS Canias, IFS , Modaltrans , Pir Cloud , YSM Bulut , Maslak Api Platformu,  e-analiz , KolayBİ’ den oluşmaktadır. 

Etkin POS Hareket, Vade ve Komisyon Takibi

POS Tahsilatlarınızı verimli ve sözleşme kontrolünde yapın , sözleşmeye uymayan komisyon kayıtlarını denetleyin.

Fiziki ve Sanal POS’larınızdaki tüm işlemlerinizi  konsolide olarak  görün, analiz edin ve otomatik muhasebeleştirin.

Hangi vade gününde banka bazlı ne kadar POS dönüşü olacağını takip edin.

POS işlem raporlarını karşılaştırmalı analizler yapın.

Kart kullanım analizleri ile kampanyalarınızı oluşturun. Daha Fazlası

                       

Tüm Online DBS İşlemlerinizi Tek Ekrandan Anlık Takip Edin.

manim, bankalardaki doğrudan borçlandırma limitlerinizi, ödemelerinizi ve tahsilatlarınızı online olarak takip eder, müşteri/ana firma bazında limit/risk ve limit boşluklarınızı takip etmenizi sağlayarak nakit akışınızı planlamanıza yardımcı olur. Daha Fazlası

                       

QR Tahsilatı ile Konforlu ve Risksiz Yaşam

manim  ile kolayca QR kod oluşturabilir ve bu kod üzerinden müşterinizden ödeme alabilirsiniz.

Tahsilatılarınız anlık olarak ERP/muhasebe sistemine kaydederek etkin bir müşteri risk takibi yapabilirsiniz.

Müşterinize ait fatura bilgilerini  ERP sistemine entegre size özel işlem bazlı QR kodlar oluşturabilir ve/veya fatura ilişkisiz olarak  QR Tahsilatı yapabilirsiniz .

Müşteriler akıllı telefonlarında yer alan kamera veya QR kod tarayıcı ile ilgili banka üzerinden güvenli olarak kolayca işlemlerini tamamlayabilir.

QR Tahsilat aracılığı ile size özel QR kod üreterek güvenle, temassız ödeme alabileceğiniz gibi müşterilerinize online olarak QR kodu gönderebilir, temassız ödeme limitine takılmadan kurallar dahilinde kolaylıkla ödeme alabilirsiniz.

Daha Fazlası

                       

Kredi Kartı ile Tahsilatın Keyfini Yaşayın 

Saha satış ekipleriniz, manim mobil uygulaması üzerinden ERP ve muhasebe entegrasyonları ile kendi sorumlu oldukları müşterilerine ait  bakiye, cari hesap hareketlerini, vade bilgileri, kontrol edebilir fatura bazlı ve/veya bağlantısız kredi kartı ile tahsilat yapabilirler.

                         

Manim online tahsilat sistemi Paratika ve IPara sistemi ile tam entegre olarak çalışmaktadır.  Kullanıcılar  manim mobil uygulaması üzerinden  NFC ile  anlık tahsilat , kredi kartı ile tahsilat ve link ile ödeme işlemlerini yapabilmektedir.

Bulunduğunuz yerde bir bilgisayar olması veya yanınızda akıllı bir telefon olması yeterli POS makinesi taşımanıza gerek kalmadan tahsilatınızı her yerden manim  mobil uygulaması ile yapabilirsiniz. Daha Fazlası

Mobil Cihanız ile Çek Toplayın ve Anlık ERP kaydı oluşturun

manim, geliştirdiği modüller ile çek ve senetlerinizin, müşteriden alındıkları andan tahsil vadelerine kadar geçen süreci dijital ortamda takip edebilmenizi sağlar.                  

Çeklerinizi ve senetleriniz sahada sisteme kaydedin ve ERP ye taşıyın. Geçmiş dönemde manim sistemi üzerinden toplama işlemlerinde kontrol için kullanın.  Daha Fazlası

Bırakın Verilerinizi manim API’leştirsin ve Entegrasyon İmkanı Sağlasın

manim, data transfer sistemi aracılığı ile farklı bir çok metod ve dosya tiplerini kullanarak veri konsolidasyon imkanı ve standart dışı verilerin manim sistemi üzerinden kullanımını ve  entegrasyon imkanı sağlamaktadır. 

                       

manim her şeyi her yere bağlamanıza izin veren hafif bir entegrasyon platformudur. Harici API’lerin ve dahili uygulamaların uçtan uca entegrasyonu için gerekli tüm bileşenleri içerir.

Finans İş Akışlarınızı  İş Ortağı API’leri ve Dahili Uygulamalarla Otomatikleştirin
Daha Düşük Uygulama Maliyetleri

manim sistemini bulutta veya şirket içinde kullanarak entegrasyon ve sunucu maliyetlerinizi azaltın.

Ölçeklenebilir Entegrasyon İmkanı

Basit düşük maliyetli  alt yapısı ile kurumsal iş yüklerini desteklemek için tamamen ölçeklenebilir ve genişletilebilir bir entegrasyon imkanı sağlamaktadır .

Formatlar Arasında Dönüşüm

SWIFT MT940, TXT,XLS,XML,CSV ve JSON gibi yaygın dosya biçimleri arasında dosyaları kolayca eşleyin, çevirin ve kopyalayın.

Kullanılan Aktarım Protokolleri

FTP, SFTP, HTTP ve SMTP gibi popüler protokoller üzerinden ve/veya manuel olarak dosya gönderip alın. 

Uygulama ve Veri Bağlantısı

manim’in yerleşik konektörleri ile kutudan çıktığı haliyle denenmiş  uygulama ve veri kaynaklarıyla entegre edin.

Daha Fazlası

API platformu ile kendi uygulamanı yada firmanıza özel çözümler üretin.

Tüm manim ürünlerine kolaylıkla erişip, modern, tek ve standart REST API alt yapısını kullanarak tüm bankalara ve ERP sistemlerine entegre olun.

  • manim API platformu ile tüm ürünlerine, tüm bankalara ve manim Erp aktarım ve senkron API’si üzerinden tüm Erp sisteminizdeki modüllere erişin, yeni entegrasyon imkanlarından faydalanın.

  • Hızlı kurulum imkânı ile zamandan kazanın.

  • Kendi uygulamanızı, platformunuzu ya da entegre sistemler geliştirin.

  • Firmanıza özel çözümler üretin. Daha Fazlası

                       

 

Kurumsal Bilgiler

Manin Finans Teknoloji A.Ş. Finans, bankacılık ve ERP sektöründe elde ettiği tecrübeleri birleştirerek, ticari işletmeler finansal süreçlerini kolaylaştıran dijital çözümler geliştirmek amacıyla 2014 yılında kurulmuştur. Sektörün öncülerinden olan Manim, farklı sektörde faaliyet gösteren 1.300’den fazla firmaya finansal teknoloji çözümlerini Boğaziçi Üniversitesi Rumelihisarüstü kampüsünde yer aln BÜN Teknoparkı içindeki Arge merkezinde  faaliyetlerine devam etmektedir.

Yatırım

Yatırımcı

Ülke

Kuruluş

Bayi

Personel

HAYATI KOLAYLAŞTIRAN ÇÖZÜMLER

Finansal kararlarınızı alırken işinize konsantre olun, manim teknolojisi işinizi kolaylaştırsın.
Sizi anlayan kullanışlı çözümlerle özgür olmanın ferahlağını yaşayın.

Tek bir sistem ile sahadan tüm finans bilgilerinize ulaşın

Saha personelleriniz sorumluluk alanındaki cari alacak, risk ve açık hesaplarını ERP/Ticari sistem ile tam entegre anlık kontrol etsin.

Bankadan yapılan Havele/EFT tahsilatlarınızı, cari hesap bakiyelerini ve hareketlerini bölge bazında takip etsin. 

 Dekontlarını mobilden izlesin ve paylaşsın. Siz tahsilat planı ve gerçekleşme performansınızı keyifle yönetin.

Ödeme / Tahsilat'larınızı Planlı ve Kontrollü Yapın , Gerçekleşmeleri Anlık Takip Edin

ERP/Ticari sistemizdeki verilere entegre tek tuşla ödeme planlarınızı oluşturun , mevcut plan üzerinden kopyalayarak ya da Excel üzerinden tüm planlarınızı kolaylıkla yükleyin . 

Ödeme / Tahsilat planlarınız banka hareketleriniz ile otomatik eşleşsin ve ERP/Ticari sisteminize aktarılsın .

Hangi bankada ne kadar paranız olduğunu tek tuşla görün, tahsilat ve ödeme talimatlarınızı planlarınız üzerinde istediğiniz bankaya hızlıca aktarın.

İşlem gerçekleştiğinde haberdar olun ve takip eden faaliyetlerinize yön verin. Kontrolü elden bırakmayın.

Küçük ya da Büyük, Tüm Şirketlerinizi Tek Platformda Merkezi Yönetin

İster şahıs firması, isterse bayii ya da şubeleri olan bir şirket, ister holding yapısında çoklu firma, isterse uluslararası bir kurum, organizasyonunuzu tanımlayın, esnek ve güvenli finansal nakit yönetiminin keyfini ve rahatlığını yaşayın.

Birden fazla şirket finans yönetiminden sorumlu iseniz  tüm grup  nakit durumlarınızı tek tıkla mobil , masaüstü (desktop) ve web uygulamalarından takip edin.

Nakit verilerinizi ERP sisteminizde mevcut olan Kasa , Çek ve diğer veriler ile zenginleştirerek  finansal kararlarınızı arttırın. 

GÜÇLÜ FİNANSAL HAFIZA

Iş ilişkisi içinde olduğunuz kişi ya da kurumları bir kere tanımlayın manim sizi tanısın. İşlem yaptıkça finansal davranışlarınızı ve işlem karakteristiğinizi öğrenerek işlemlerinizi otomatize etsin, size kontrol  ve denetletmek kalsın.

ÖZELLİKLER

Finansal kararlarınızı alırken işinize konsantre olun, manim teknolojisi işinizi kolaylaştırsın.

Mutlu Müşteriler

“ Biz, KolayBi olarak 2017'den beri manim ile iş birliği içerisindeyiz. KolayBi'nin Online Bankacılık altyapısını manim'e bırakarak kendi işimize odaklandık. Modern altyapısı ile 25'ten fazla banka sistemine entegre olan manim, 1.000'den fazla müşterimize KolayBi sistemi üzerinde çözümler sunmamıza olanak sağlıyor.

Gökhan Boyona

CEO - KolayBi'

“ 2016'dan beri Netsis Enterprise Sistemi ile tam Entegre çalışan manim sistemini , 2022 yılı Eylül ayından itibaren Microsoft Dynamic Navision sistemine çevirerek tam entegre olarak 6 yıldır kullanıyoruz. “

Emre Emanetoğlu

Nilorn Türkiye - Finans Müdürü

“ Büyürken, banka, hesap ve işlem adetleriniz de sizinle birlikte büyüyor. Biz işimize odaklanarak büyümeye devam ederken tüm bu süreçleri, 2019 yılından beri manim’in finansal yazılım çözümleri ile birlikte yönetiyoruz. "

Hüseyin Küçük

Dinamik Otomotiv - CFO

Manim Mobil Her iki
Platformda

Uygulamamız Apple Store ve Google Play Store’da sizleri bekliyor.
Aşağıdaki linkleri kullanarak size uygun uygulamayı indirin. Başvuru detayları için lütfen Başvuru sayfamızı ziyaret edin.

For IOS :
For Android :